Sıhhi Tesisatlar

Yapı içindeki tuvalet-mutfak-banyo gibi ıslak hacimlerin temiz su-pis su tesisatını, mekanik odalarını, arıtma sistemlerini, yağmur suyu tesisatını, altyapı tesisatının malzeme temini ve uygulamasını sağlamaktayız.

Isıtma Sistemleri

Kullanım mekanlarının istenilen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemler kurmaktayız.

Soğutma Sistemleri

Ortamın havasını değiştirmek maksadıyla farklı yöntemlerle, çeşitli araç ve cihazlar kullanarak dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınmasını sağlıyoruz.

Havalandırma Tesisatı

Ortamın havasını değiştirmek maksadıyla farklı yöntemlerle, çeşitli araç ve cihazlar kullanarak dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınmasını sağlıyoruz.

Yangından Korunma Sistemleri

Bütün yapılarda, konut, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başladığı anda farketmek, binada bulunanlara durumu haber vermek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye yangını bildirmek için kurulan can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik yangın algılama ve alarm sistemleri sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisatı

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır.

Bina Otomasyon ve Kontrol Sistemleri

Bina otomasyon ve yönetim sistemleri insandan bağımsız olarak, önceden belirlenmiş acil durum senaryolarını çalıştırmak, talep edilen konfor koşullarını ve enerji verimliliğini sağlamak amacı ile tesis edilir. Bu amaçla firmamız; iklimlendirme ve havalandırma cihazları, iç ve dış ortam aydınlatmaları, motorlu perde, panjur ve gölgeleme sistemleri; enerji analizörü, kalorimetre ve su sayaçları gibi ölçüm cihazları; trafo, jeneratör, kesintisiz güç kaynağı ve benzeri cihazlar; otopark egzoz gazı algılama, açılır / kapanır cephe gibi sistemlerin tek bir merkezden izleme, kontrol ve raporlanmasını sağlar.